:: Przeprowadzki międzynarodowe

W oparciu o wieloletnie doświadczenie proponujemy Państwu obsługę w zakresie przeprowadzek międzynarodowych. Jakość naszych usług gwarantują wiedza, doświadczenie i umiejętności naszej kadry zarządzającej i wykonawczej.

 

Organizacją przeprowadzek międzynarodowych zajmuje się w naszej firmie:  Piotr Pietrzak – w Besto od 8 lat, wcześniej kierował polskim oddziałem międzynarodowej firmy spedycyjnej CANTRANS International. Członek Zarządu Besto.

 

Pracownicy kierujący pracami oraz pracownicy pakujący mienie klientów posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej zdobyte w naszej firmie lub w innych międzynarodowych firmach przeprowadzkowych. Pracownicy kierujący posługują się co najmniej językiem angielskim, część – także francuskim i niemieckim.

 

Przeprowadzki międzynarodoweZakres usług: W ramach naszych usług zapewniamy:

 

Rodzaje transportu: W zależności od trasy i wielkości ładunku proponujemy trzy rodzaje transportu:

 

Transport drogowy stosujemy w przypadku zdecydowanej większości przeprowadzek i przesyłek na terenie Europy. W większości przypadków nasi pracownicy zajmują się całym procesem przeprowadzkowym począwszy od rozpoczęcia pakowania aż do zakończenia rozpakowania. Do krajów z poza UE załatwiamy niezbędne formalności celne.

 

Transport kontenerami dalekomorskimi stosujemy do przeprowadzek zamorskich przy objętościach powyżej 2 m3. Ładunki 2-8 m3 są umieszczane zazwyczaj w skrzyniach transportowych i i transportowane w kontenerach łącznie z innym przesyłkami. Ładunki powyżej 8 m3 są zazwyczaj transportowane w kontenerach indywidualnie. Standardowe kontenery mają wymiary 20` lub 40` (odpowiednio ok. 33 i 66 m3). Do przewozu szczególnie dużych przeprowadzek zamawiamy kontenery podwyższane „high cube” o pojemności do 80 m3. W tego rodzaju przeprowadzkach nasi pracownicy zajmują się obsługą w Polsce, natomiast obsługą po „drugiej stronie” zajmują się, agenci – współpracujący z naszą firmą od wielu lat.

Załatwiamy wszelkie niezbędne zezwolenia i formalności celne. Posiadamy pełną wiedzę jakich przedmiotów nie mogą nasi klienci zabierać do poszczególnych krajów.

 

Transport lotniczy stosujemy do małych przeprowadzek i przesyłek na inne kontynenty. Zwykle do objętości do 2 m3 i do nawet 8 m3 jeśli ładunek musi się szybko znaleźć w miejscu przeznaczenia. Podobnie jak przy transporcie morskim zapewniamy pełną obsługę związaną z dokumentacją transportową i formalnościami celnymi. Do obsługi zagranicą korzystamy ze sprawdzonych w wieloletniej współpracy, partnerów.

 

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. Czekamy na kontakt od Państwa. Nasi konsultanci w każdej chwili mogą się spotkać z Państwem i przedstawić bardziej szczegółową ofertę