:: Przeprowadzki Włochy

Główne kierunki: Włochy Północne, Rzym, 

Około 4 razy w miesiącu

Indywidualne i łączone

Włochy należą do najbardziej popularnych kierunków przeprowadzek międzynarodowych, po Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Część przeprowadzek jest związanych z relokacją pracowników koncernów międzynarodowych ale wyjątkowo duży udział na tym kierunku mają przeprowadzki osób prywatnych zmieniających miejsce zamieszkania na Włochy lub Polskę. Poza głównymi kierunkami jak Rzym, Mediolan, Bolonia, Parma zdarzają się także przeprowadzki na Sardynię i Sycylię.

Coraz więcej przeprowadzek realizujemy między Włochami a innymi krajami UE. Najwięcej do Niemiec.

Przeprowadzki na trasie Polska – Włochy (indywidualne i łączone) są możliwe w dowolnych terminach.

Proponujemy pełne, kompleksowe usługi realizowane transportem indywidualnym lub grupowym ale także przeprowadzki z ograniczonym zakresem usług (część prac np. pakowanie w kartony mogą wykonać klienci we własnym zakresie). Ale zapewniamy co najmniej zabezpieczenie mienia, załadunek i rozładunek.

Transport wyłącznie przystosowanymi meblowozami.

Profesjonalne ekipy przeprowadzkowe.

 

Włochy to niezwykle popularny kraj wśród osób, które szukają idealnego miejsca do życia. Piękna pogoda, niezwykłe krajobrazy i bogata historia połączona z jedynymi w swoim rodzaju zabytkami. Przeprowadzka do Włoch wielu osobom wydaje się spełnieniem marzeń. 

Włochy należą do najważniejszych krajów Europy i świata, jeśli bierze się pod uwagę gospodarkę. We Włoszech łatwo znaleźć pracę i z łatwością można zapracować na wspaniałe życie. 

Przeprowadzki do Włoch to świetny pomysł dla tych, którzy uwielbiają gorący klimat. Linię brzegową Włoch oblewają akweny wielu mórz – Śródziemnego, Liguryjskiego, Tyrreńskiego, Jońskiego i Adriatyckiego. Co ciekawe, na obszarze Włoch znajdują się dwa systemy górskie – Alpy i Apeniny, jest to więc wspaniałe miejsce dla tych, którzy kochają góry. 

Przeprowadzka do Włoch może być też atrakcyjna ze względu na włoską kuchnię. Pizza, spaghetti i najróżniejsze makarony z sosami. Dzięki przeprowadzce można mieć to na co dzień.

Jeśli jesteś zainteresowany tematem przeprowadzki Włochy, skontaktuj się z nami, pomożemy zorganizować Ci wyjazd.