:: Przeprowadzki Szwecja

Główne kierunki: Sztokholm, Goeteborg, Uppsala

Przeprowadzki indywidualne i łączone

W przypadku przeprowadzek między Szwecją a Polską dominują dwie grupy klientów:

- pracownicy koncernów międzynarodowych – związane jest to z bardzo silną obecnością w Polsce szwedzkich firm, takich jak: Ericsson, Electrolux, Fortum, Grundfos, Ikea, Neste, Oriflame, Scania, Skanska, Stora Enso, Tetra Pack i wiele innych. Dotyczy to zarówno zagranicznych pracowników pracujących w oddziałach w Polsce jak też Polaków delegowanych do pracy w centralach w Szwecji

- lekarze – zatrudniani przez szwedzkie szpitale. Coraz częściej są to osoby z innych krajów niż Polska np. z Litwy a nawet z Hiszpanii i Grecji.

W zależności od potrzeb klientów oferujemy przeprowadzki indywidualne i grupowe.

Dzięki łączeniu ładunków jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Zapewniamy załadunek, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby pakowanie i montaż/demontaż mebli.

Transport wyłącznie przystosowanymi meblowozami.

Profesjonalne ekipy przeprowadzkowe.

 

Skandynawia jest bardzo popularnym kierunkiem przeprowadzek. Wysoki poziom życia, łatwość w znalezieniu pracy oraz dobre zarobki to tylko niektóre z argumentów, które przemawiają za mieszkaniem na północy Europy. Dużą popularnością cieszą się przeprowadzki do Szwecji. Szwecja to kraj, który graniczy z Norwegią i Finlandią oraz Danią. Przeprowadzka do Szwecji może być świetnym pomysłem, ponieważ kraj ten dynamicznie się rozwija i ma przed sobą mnóstwo perspektyw. Szwecja znana jest przede wszystkim ze swoich złóż naturalnych, które stanowią dużą część szwedzkiej gospodarki. Szwecja to także kraj niezwykle bogaty kulturowo. To z tego raju pochodzi między innymi Astrid Lindgren oraz Stieg Larsson, autor głośnej sagi Millennium. Jeśli chodzi o film, to Szwecja pochwalić się może Ingmarem Bergmanem, aktorką Ingrid Bergman. Co ciekawe, Szwecja zajmuje 1 miejsce na świecie jako kraj, który najmniej dotknięty jest długotrwałym bezrobociem i analfabetyzmem. Jeśli chodzi o dostęp dóbr koniecznych do życia, Szwecja jest na miejscu 5. Jeśli chciałbyś mieszkać w tym pięknym kraju i interesuje Cię temat przeprowadzki Szwecja, koniecznie zgłoś się do nas.