:: Przeprowadzki Rumunia

Główne kierunki: Bukareszt, Cluj, Timisoara

Dwa razy w miesiącu

Rumunia jest coraz bardziej popularnym kierunkiem przeprowadzek z i do Polski. Jest to związane z tym, że wiele firm międzynarodowych, które mają odziały w Polsce coraz częściej otwierają oddziały także w Rumunii (z 20 milionami mieszkańców drugi co do wielkości kraj Europy Środkowej), co generuje przepływ pracowników. Część przeprowadzek z Rumunii realizujemy do innych krajów, np. do Danii, Portugalii, UK.

Najczęściej są to przeprowadzki indywidualne ale oferujemy także przeprowadzki łączone z ładunkami do Grecji i Bułgarii, przy zachowaniu profesjonalnej jakości usług.

Dzięki łączeniu ładunków jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Zapewniamy załadunek, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby pakowanie i montaż/demontaż mebli.

Transport wyłącznie przystosowanymi meblowozami.

Profesjonalne ekipy przeprowadzkowe.

 

Rumunia to kraj, do którego wyprowadza się coraz więcej Polaków. Jeszcze kiedyś o Rumunii myślano, że jest to kraj, który się nie rozwija i wciąż nie może podnieść się po latach komunizmu. Teraz zainteresowanie Rumunią wzrosło. Jest to kraj położony w Europie Południowo-Wschodniej. Na północy kraj jest pełen gór, na południu położona jest Dolina Dunaju. Piękne plaże, czysta woda to doskonałe miejsca na wakacje, a jeśli ktoś uwielbia morze, to i doskonały argument na przeprowadzki do Rumunii. Przeprowadzka do Rumunii to idealny pomysł dla tych, którzy uwielbiają klimat tego kraju. Piękna przyroda, góry, lasy, morze, zamki, folklor i wino. Rumunia pochwalić się może także piękną stolicą Bukaresztem. W Bukareszcie znajdują się zabytkowe cerkwie i klasztory, wspaniałe budowle. Rumunia to doskonały kraj dla osób, które uwielbiają sporty i aktywny wypoczynek. Przeprowadzka do Rumunii to także zdecydowanie się na rumuńską kuchnię, której specjalnością są pulpety mięsne, gołąbki, wieprzowina duszona z czosnkiem i cebulą i pączki ze śmietaną i serem. Jeśli więc interesuje Cię temat przeprowadzki Rumunia, zgłoś się do naszej firmy, a my pomożemy zorganizować przeprowadzkę do tego pięknego kraju.