:: Przeprowadzki Norwegia

Dwa razy w miesiącu

Główne kierunki: Oslo, Stavanger, Bergen

Większość przeprowadzek do Norwegii jest związanych z wyjazdami polskich pracowników do tego kraju. Najczęściej są to lekarze, których przeprowadzki finansują norweskie szpitale.

Ze względu na położenie Norwegii, i z uwagi na bardzo rzadkie ładunki powrotne, przeprowadzki do tego kraju są stosunkowo drogie.

Dzięki łączeniu ładunków staramy się oferować jak najbardziej rozsądne ceny.

Specyfiką przeprowadzek do Norwegii jest konieczność odprawienia przewożonego mienia. W imieniu naszych klientów przygotowujemy niezbędną dokumentację i dokonujemy odprawy celnej. Należy pamiętać, że zwolniony z cła jest przywóz rzeczy używanych.

Poza tym tak jak w przypadku innych przeprowadzek międzynarodowych zapewniamy pakowanie rzeczy w kartony, zabezpieczenie przed uszkodzeniami, załadunek, transport, wyładunek i rozpakowanie. Lub częściowy zakres – w zależności od oczekiwań klientów.

Transport wyłącznie przystosowanymi meblowozami.

Profesjonalne ekipy przeprowadzkowe.

 

Norwegia jest drugim po Islandii najsłabiej zaludnionym krajem w Europie. Co może dziwić, biorąc pod uwagę to, że przeprowadzki do Norwegii są niezwykle popularne. Przeprowadzka do Norwegii jest przez wiele osób postrzegana jako świetny pomysł, głównie z powodu wysoko rozwiniętej gospodarki. W Norwegii łatwo jest znaleźć pracę. Doskonale rozwija się przemysł elektrochemiczny, przemysł drzewny i celulozowo-papierniczy, a także przemysł maszynowy, spożywczy i włókienniczy. Wszystkie ośrodki przemysłowe skupione są na południu kraju, więc przyjazd do Polski w celu odwiedzenia rodziny nie sprawia problemu. Przeprowadzka do Norwegii podoba się wielu osobom także ze względu na piękno przyrody w tym kraju. Norwegia może pochwalić się liczącą ponad 20 tysięcy kilometrów linią brzegową, która wyróżnia się charakterystycznymi zatokami, tak zwanymi fiordami. Jeśli chcielibyście mieć taki widok na co dzień, to przeprowadzka do Norwegii jest zdecydowanie pomysłem dla Was. Jesteście zainteresowani tematem przeprowadzki Norwegia? Zgłoście się do nas, a pomożemy Wam w przewiezieniu wszystkich Waszych rzeczy.