:: Przeprowadzki Luksemburg

 

Kraje Beneluksu to w tej chwili najbardziej popularne miejsce przeprowadzek z Polski. Jest to związane z zatrudnieniem wielu naszych rodaków w instytucjach Unii Europejskiej.

Spora część tego ruchu przypada na Luksemburg. Głównie są to przeprowadzki pracowników Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej.

Najczęściej są to przeprowadzki indywidualne. Standardowa przeprowadzka obejmuje pełny serwis door-to-door tzn. spakowanie rzeczy w kartony, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby montaż/demontaż mebli i rozpakowanie z kartonów. Ale oczywiście część pracy mogą Państwo wykonać we własnym zakresie

Klientom z mniejszymi przeprowadzkami proponujemy transport grupowy. Przeprowadzki do Luksemburga łączymy z innymi do krajów Beneluksu, zachodniej części Niemiec i do Francji (szczególnie region paryski).

Transport wyłącznie przystosowanymi meblowozami.

Profesjonalne ekipy przeprowadzkowe.

 

Dużym zainteresowaniem osób przeprowadzających się cieszy się Luksemburg. To małe państwo, które graniczy z Francją, Niemcami i Belgią. Przeprowadzki do Luksemburga cieszą się niemałą popularnością, ponieważ jest to kraj bardzo wysoko rozwinięty. Luksemburg jest jednym z najważniejszych ośrodków finansowych świata. Jest to siedziba aż 166 banków. Ciekawostką jest fakt, że codziennie do pracy w tym państwie dojeżdża ponad 160 tysięcy osób z sąsiadujących krajów. Przeprowadzka do Luksemburga to również świetny pomysł ze względu na rozwijające się tam gałęzie przemysłu. W Luksemburgu rozwija się hutnictwo żelaza, jest tu największa na świecie produkcja stali na jednego mieszkańca. Doskonale rozwija się również rolnictwo. W Luksemburgu rozwija się uprawa pszenicy, jęczmienia, buraków cukrowych. Jednak produkcja żywności nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania całego kraju. Wygląda na to, że Luksemburg to doskonałe miejsce do życia. Jeśli Tobie również się podoba i interesuje Cię temat przeprowadzki Luksemburg, koniecznie zgłoś się do naszej firmy, a my pomożemy Ci w przeprowadzce.