:: Przeprowadzki Holandia

Główne kierunki: Amsterdam, Rotterdam, Haga 

Cztery razy w miesiącu. Holandia to w tej chwili bardzo popularny kierunek przeprowadzek dla Polaków zatrudnianych przez firmy holenderskie, instytucje unijne i NATO.

Dodatkowo coraz większy udział w naszych usługach stanowią przeprowadzki pomiędzy Holandia a innymi krajami UE (poza Polską).

Ze względu na relatywnie niewielkie odległości przeprowadzki do Holandii mogą być łączone z ładunkami do północnych Niemiec i Francji, Belgii, Luksemburga i na Wyspy Brytyjskie.

Dzięki łączeniu ładunków jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny.

Każda przeprowadzka niezależnie od wielkości, może być realizowana transportem indywidualnym, jeśli takie jest oczekiwanie klienta.

Nasza usługa obejmuje co najmniej: załadunek, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby pakowanie i montaż/demontaż mebli.

Transport wyłącznie przystosowanymi meblowozami.

Profesjonalne ekipy przeprowadzkowe.

 

Przeprowadzki do Holandii coraz częściej mają miejsce. Jest to kraj z doskonałą gospodarką, atmosferą, a co więcej – znana jest z ogromnej wolności, którą daje swoim obywatelom. Holandia kojarzy się przede wszystkim z wiatrakami, serami, chodakami, tulipanami. Wszyscy wiedzą także, że dba się tam o ekologię, bo gdziekolwiek nie pójdziesz, spotykasz ludzi jeżdżących na rowerach. Z troską o środowisko wiąże się także wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii oraz zakładanie w samochodach instalacji gazowych. Przeprowadzka do Holandii uważana jest przez wiele osób za świetny krok ze względu na panujące tam przyzwolenia. W kraju tym można korzystać z miękkich narkotyków. Jest tam zalegalizowana prostytucja, aborcja, eutanazja, a także związki między osobami tej samej płci. W Holandii gospodarka stoi na wysokim poziomie. Kraj jest trzecim na świecie eksporterem żywności. Jest ósmym na świecie wydobywcą gazu ziemnego. Ogromną częścią holenderskiej gospodarki są tulipany. Jeśli więc interesuje Cię temat przeprowadzki Holandia, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą.