:: Przeprowadzki Francja

Przeprowadzki francja

Co najmniej raz w tygodniu.

Głowne kierunki: Paryż, Lyon, Marsylia, Strasburg, Lille Jest to w tej chwili najbardziej popularny kierunek przeprowadzek z/do Polski. Jest to związane z dużymi inwestycjami firm francuskich w Polsce, które powodują przepływ pracowników w obydwu kierunkach .

Druga grupa to pracownicy instytucji unijnych.

Z uwagi na ilość przeprowadzek między Polską i Francją oraz na możliwość łączenia z transportami do Beneluksu, Niemiec, Anglii i na Półwysep Iberyjski, praktycznie w dowolnym terminie możemy zaproponować Państwu przeprowadzki łączone na tym kierunku.

Przeprowadzki między Polską i Francją stanowią tylko niewielki ułamek rynku przeprowadzkowego między Francją a sąsiednimi krajami: Niemcami, Belgią Szwajcarią, Włochami, UK. Dzięki jakości naszych usług i konkurencyjnym cenom, z każdym rokiem udaje nam się powiększyć nasz udział na tym rynku.

Większe przeprowadzki są wysyłane transportem indywidualnym ale opłacanym tylko w jedną stronę, ponieważ nie mamy problemów z organizacją ładunków powrotnych.

Standardowa przeprowadzka obejmuje pełny serwis door-to-door tzn. spakowanie rzeczy w kartony, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby montaż/demontaż mebli i rozpakowanie z kartonów. Ale oczywiście część pracy mogą Państwo wykonać we własnym zakresie.

 

Przeprowadzki do Francji cieszą się dużym powodzeniem. Francja to kraj popularny nie tylko ze względu na wysoki poziom swojej gospodarki, ale także z powodu swojego niezwykłego klimatu. Przeprowadzka do Francji może być także spowodowana chęcią nauki w tym pięknym kraju. Legendarna Sorbona kusi studentów wysokim poziomem i słynnymi nazwiskami, które ją kończyły. Przeprowadzki do Francji są bardzo popularne głównie ze względu na rozwój tego kraju. Jest to piąty spośród najlepiej rozwiniętych krajów świata i jedenasty, jeśli brać pod uwagę ranking warunków życia. Francja ze względu na swój potencjał gospodarczy, pozycję w Europie i silną armię jest uważana za jedno z najpotężniejszych państw świata. Przeprowadzki Francja to również dobry pomysł dla osób, które cenią atmosferę panującą w danym kraju. Mieszkańcy Francji cenią sobie wolność, równość i braterstwo, które to zasady zapisane zostały w Deklaracji Praw Człowieka i Obywatela. Przeprowadzka do Francji spodoba się także tym, którzy uwielbiają naleśniki, sery i wina.