:: Przeprowadzki Dania

Średnio 2 razy w miesiącu. 

Region Kopenhagi, Jutlandia, Aalborg, Odense

Transport grupowy i indywidualny

Wśród osób przeprowadzających się do Danii i z Danii do Polski, największa grupę stanowią lekarze zatrudniani przez duńskie szpitale. W ciągu ostatnich kilku lat wykonaliśmy kilkadziesiąt takich przeprowadzek (większość we współpracy z fimą Paragona).

Druga grupa to ekspaci – pracownicy polskich oddziałów duńskich firm, którzy w dużej liczbie pracują w tej chwili w Polsce.

Poza ruchem miedzy Polska i Danią realizujemy także przeprowadzki do innych krajów. Np. Dania – Rumunia, Dania – Holandia, Dania – Hiszpania, Dania – UK.

W zależności od potrzeb klientów oferujemy przeprowadzki indywidualne i grupowe.

Dzięki łączeniu ładunków jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Zapewniamy załadunek, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby pakowanie i montaż/demontaż mebli.

Transport wyłącznie przystosowanymi meblowozami.

Profesjonalne ekipy przeprowadzkowe.

 

Dania to kolejny popularny cel przeprowadzek. Przeprowadzki do Danii są często spotykane, bo jest to kraj dobry do życia, wysoko rozwinięty, gdzie każdy poczuje się dobrze. Dania leży na terenie Skandynawii, ale jest najmniejszym z państw nordyckich. Dania graniczy z Niemcami i przez cieśninę Sund ze Szwecją. Przeprowadzka do Danii jest dobrym pomysłem głównie ze względu na rozwiniętą gospodarkę. W Unii Europejskiej Dania ma najlepszy Wskaźnik Wolności, a także należy do pierwszej dziesiątki krajów  najbardziej wolnych na świecie. Jeśli ktoś ceni sobie wolność, to przeprowadzka do Danii będzie najlepszym rozwiązaniem. Najwięcej mieszkańców Danii pracuje w sferze usług, natomiast na terenie kraju najlepiej rozwija się przemysł spożywczy, maszynowy i budowniczy. Ważną dziedziną przemysłu jest także wydobycie surowców energetycznych, takich jak ropa naftowa czy gaz ziemny. Jeśli chodzi o energię, Dania jest samowystarczalna. Przeprowadzki do Danii to również skutek pięknych krajobrazów. W Danii koniecznie trzeba odwiedzić wyspę Bornholm. Wyróżnia się ona niesamowitymi widokami i zdrowym klimatem. Na wyspie zobaczyć trzeba wysoką, granitową turnię Jons Kapel, kompleks ruin zamkowych Hummershus, a także Paradisbakkerne, czyli Rajskie Pagórki. Bornholm to również Ogród Tropikalny, Pokaz Drapieżnych Ptaków oraz Bornholmskie Centrum Średniowiecza.